Посольство України в Республіці Куба

, Київ 04:15

Залишення на постійне місце проживання за кордоном

Оформлення постійного проживання за кордоном

При порушенні клопотання про залишення на постійне проживання на Кубі громадяни України подають до консульського відділу Посольства України в Республіці Куба такі документи:

 • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон чи інший документ, за яким громадянин України виїхав за її межі (після звірення даних паспорта та анкети паспорт підлягає поверненню заявнику).
 • Чотири фотокартки розміром 35х45 мм.
 • Заява-анкета.
 • Чотири нотаріально засвідчені копії свідоцтва про народження заявника.
 • За наявності в заявника дітей віком до 18 років – чотири нотаріально засвідчені копії свідоцтв про їх народження.
 • Чотири нотаріально засвідчені копії свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу.
 • Заяви батьків, одного з подружжя заявника, які проживають в Україні; за наявності в заявника неповнолітніх дітей, які залишаються в Україні, - заяви їхніх законних представників про відсутність у них матеріальних претензій до заявника (4 нотаріально засвідчені примірники). У разі смерті зазначених осіб подаються 4 нотаріально засвідчені копії свідоцтв про смерть. Якщо вони пропали безвісти, - 4 завірені копії рішення суду про їх визнання безвісно відсутніми
 • Довідка з місця роботи заявника в Україні за останні п'ять років про відсутність до нього матеріальних претензій та три її завірені копії.
 • Чотири нотаріально засвідчені заяви дітей віком від 14 до 18 років, які постійно проживають в Україні, про згоду на своє залишення на постійне проживання за кордоном разом з батьками або одним з них.
 • Якщо неповнолітні діти залишаються на постійне проживання за кордоном з одним з батьків - нотаріально засвідчена заява про згоду на це другого з батьків. У випадку смерті другого з батьків подається чотири нотаріально засвідчені копії свідоцтва про смерть. Якщо він пропав безвісти, - завірена копія рішення суду про визнання його безвісно відсутнім у 4 примірниках.
 • Довідка про сплату податку з доходів фізичних осіб платником податку - резидентом, який виїжджає на постійне місце проживання за кордон, або про відсутність податкових зобов'язань та її три нотаріально засвідчені копії (на момент подання документів довідка повинна бути дійсною принаймні місяць).
 • Документ, що підтверджує сплату консульського збору, або документ, на підставі якого заявник звільняється від його сплати.

Після подання заявником всіх вище перерахованих документів, одержані матеріали надсилаються на розгляд до наступних державних органів України: Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України з метою з’ясування, відсутні чи наявні в них заперечення щодо можливості заявника залишитися на постійне проживання за кордоном.

Стосовно заявника чоловічої статі призовного віку для проходження строкової служби один примірник документів із запитом про можливість задоволення його клопотання про залишення на постійне проживання за кордоном на надсилається до військового комісаріату тієї області в Україні, де постійно проживає заявник.

Про одержані з МВС, СБУ, МЗС та відповідного військового комісаріату відповіді на запити, інформується консульський відділ Посольства, який, в свою чергу, невідкладно повідомляє про прийняте компетентними органами рішення заявника.

У разi відмови у задоволеннi клопотання заявникові повідомляються конкретнi причини відмови.
Разом з повiдомленням позитивного рiшення заявник інформується про обов’язковість виписки з останнього місця постiйного проживання в Українi, здачi паспорта громадянина України (внутрішнього паспорта України) до відділу міліції за останнім мiсцем проживання в Українi та надання до Консульського відділу вiдповiдних довiдок.

Пiсля представлення заявником довiдок про виписку з останнього місця постiйного проживання в Українi та здачi паспорта громадянина України до органів внутрiшнiх справ України, консульський відділ Посольства проставляє до паспорту громадянина України для виїзду за штамп «постійне проживання» (з вiдмiткою про дату внесення та iз зазначенням посади i прiзвища особи, яка його внесла), який скріплюється підписом посадової особи та печаткою Консульського відділу.


Консульський відділ Посольства України в Республіці Куба
Керівник: Mrs. Yana Yemtseva
Second secretary on consular affairs
Адреса:

5-a Ave., #4405, e/44 y 46 Miramar, La Habana

Republica de Cuba

Телефон: (00 537) 204-23-74, (00 537) 204-25-86
Ел. пошта: emb_cu@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Понеділок: 09:00 – 12:00
Вівторок: 09:00 – 10:00
Середа: 13:00 – 15:00
Четвер: 09:00 – 10:00
П’ятниця: 09:00 – 12:00

У випадках техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, інших випадків, які загрожують життю чи здоров’ю наших співвітчизників, консульська допомога надається також у неприйомний час.

Гаряча лінія Посольства України в Республіці Куба: 00(535) 429-51-31. Прохання телефонувати виключено в разі загрози життю чи загибелі громадян України.

 

Примітки:

Межі консульського округу: Республіка Куба, Домініканська Республіка, Боліваріанська Республіка Венесуела, Республіка Гондурас, Республіка Нікарагуа, Республіка Сальвадор, Республіка Гаїті.

 

Почесний консул України в Домініканській Республіці

Андреа Біамонті / Andrea Biamonti

Адреса Почесного консульства України в Домініканській Республіці:

м. Санто Домінго, авеню Вінстон Черчель, №1550, офіс 409

Avenida Wiston Churchill No. 1550, Plaza Orleans, suite 409, Santo Domingo, D. N.

+1809 409-42-22; +1829 988-49-80

електронна пошта: andreacarlomaria@hotmail.com 

Дні та години прийому Почесного консула:

Вівторок: 09:00 – 12:00

Середа: 14:00 – 17:00

П’ятниця: 09:00 – 12:00


Перелік консульських дій