Посольство України в Республіці Куба

, Київ 03:51

Коментар МЗС України у зв’язку з рішенням Лефортовського районного суду м.Москва (РФ) продовжити термін утримання під вартою громадянина України Р.Сущенка до 30 червня 2017 року

04 травня 2017, 23:25

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням Лефортовського районного суду м.Москва продовжити на два місяці термін утримання під вартою українського журналіста Романа Сущенка, незаконно затриманого в Росії за сфальсифікованими обвинуваченнями.

Судова влада Російської Федерації вкотре знехтувала клопотаннями захисту українського громадянина та консула України про зміну для Романа Сущенка запобіжного заходу на домашній арешт.

Це, як і провокативний характер його затримання та безпідставність висунутих проти Романа звинувачень, є демонстративним свідченням того, що політично заангажовані справи проти громадян України, які незаконно утримуються в Росії, є невід’ємним елементом гібридної війни, що веде держава-агресор проти України та її народу.

Міністерство закордонних справ України вимагає від російської сторони припинити свавілля щодо незаконно утримуваних громадян України, невідкладно звільнити Романа Сущенка та забезпечити його безперешкодне повернення в Україну.

Останні заяви та коментарі